نتایج جستجو برای عبارت :

رندوم

صبح رفتم دارآباد با روح الله و امیرحسین. قبلش فکر می‌کردم قراره خیلی کلاسیک بریم برسیم به چال مگس املت درست کنیم بخوریم برگردیم. ولی یه هو یه جاش امیرحسین از جادّه زد بیرون و رندوم شروع کردیم یه مسیری رو رفتیم. به جای جالبی رسیدیم! و دوست داشتم بدون هدف طی کردن مسیر توی کوه رو!
موقع برگشت هم تصمیم گرفتیم از همون مسیری که رفتیم برنگردیم. و واقعن اذیّت شدیم و حال داد. :))
خیلی رندوم یکهو میاد لپ، پیشونی، چشم یا گردنم رو بوس میکنه و میگه تو بهترین دادش مهردادی هستی که وجود داره! اون لحظه رو نمی‌خوام با هیچی عوض کنم، چون تو اون لحظه داره قند تو دلم آب میشه و ذوق مرگ طورم.
منم خیلی رندوم بعضی شبا ی اسنیکرز یک‌جای خونه قایم می‌کنم و فردا از سر کار زنگ می‌زنم خونه و بهش نقشه گنج میدم که مثلن برو تو فلان اتاق بگرد دنبال فلان کیف و اون تو مثلن گنج وجود داره و اینا...
دستگاه پولیش اوربیتال روپس رندوم سایز LHR12E/STN قیمت

دارای کنترل گشتاور داخلی، کاهش نیاز به اپراتور برای اعمال فشار عمودی پایین به پایین است. یکی دیگر از ویژگی های دوئتوی منحصر به فرد، پشتیبانی لاستیکی است که اجازه می دهد اپراتور را به جای duetto در یک میز کار بدون دیسک ساینده دست زدن به یک سطح است که ممکن است حاوی آلاینده هایی که می تواند در طول فرایند شیب انتقال به قطعه کار منتقل شود. سازگار با دیسک های microabrasive و پد رابط مناسب 

سلام دوستای گلم امیدوارم حالتون خوب باشه
ازتون میخوام بگیدبرداشت شما ازمفهوم هرعکس چیه؟ یادرمورد همش یافقط چندتا ..رندوم به انتخاب خودتون فرقی ندارهتنوعش خیلی زیادبود ،این چندتانظرخودموخیلی جلب کردفکرکردم شایدشماهم خوشتون بیاد 
بعدش آخرسر مقایسه برداشت های متفاوت خیلی جالب میشه

ادامه مطلب

سلام دوستای گلم امیدوارم حالتون خوب باشه
ازتون میخوام بگیدبرداشت شما ازمفهوم هرعکس چیه؟ یادرمورد همش یافقط چندتا ..رندوم به انتخاب خودتون فرقی ندارهتنوعش خیلی زیادبود ،این چندتانظرخودموخیلی جلب کردفکرکردم شایدشماهم خوشتون بیاد 
بعدش آخرسر مقایسه برداشت های متفاوت خیلی جالب میشه

ادامه مطلب
سلااام سلااام من اومدممم
یه چند ماهی که هندزفریم خراب شده بود احساس میکردم خیلی بدبختم و یه چیزی کمه تو زندگیم و اینا حالا که خریدم افتاده یه گوشه -_- حکایت خیلی چیزاس تو زندگیمون !
بگذریم ، این روزا دارم انیمه فروت بسکت رو میبینم و برای دومین بار بهم ثابت شد که انیمه های قدیمی هم میتونن جذاب باشن :دی وقت تمومش کردم یه پست راجعش میذارم. این روزا که بیکارم کلی بازی دانلود میکنم که خیلیاشو هنوز بازی نکردم :/ یکی از بازیایی که برام جالب بودن بازی ت
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتاد
.
قطار راه افتاد چیزی نگذشته بود که نوبت شام رسید
اشک من و فاطمه دوباره در اومد
حدودا دوازده شب بود که رسیدیم مشهد
و دوباره ماجرای اتوبوس و بعد هم تو هتل مشخص کردن اتاق ها 
اتاق ها دو نفره سه و چهار و شش نفره بودن
بچه ها از قبل هم اتاقی هاشون رو مشخص کرده بودند و یه سریشون هم که اینکار و نکرده بودند رندوم با هم گذاشته بودند
ممع کردن مدارک همشون و تحویل اتاق و برنامه ی کاروان کار حصرت فیل بود
کل هتل از همهمه رو هوا بود
اد

نصب بازی بر روی تمام نسخه های پلی استیشن 4 با بهترین قیمت و شرایط

* نصب بروزترین بازیهای PS4
* همراه با ضمانت بن نشدن دستگاه
* نصب بازی تمام نسخه های PS4
* بدون نیاز به بازشدن دستگاه
* امکان انتخاب تمام بازیها با هزینه بیشتر
* دارای پکیج های استثنایی رندوم و انتخابی با قیمت مناسب
* و ...

پاسخگوی شما از ساعت 10 صبح تا 10 شب با امکان مراجعه حضوری

تماس 09129400390
خب من همیشه آرزو داشتم که آرشیو سارا رو تا جای نسبتا خوبی بخونم. چون می‌دونی هروقت به طور رندوم می‌رفتم یک ماه خیلی قدیمی رو می‌خوندم کاملا حس می‌کردم هر لحظه ممکنه از خنده خفه شم. و امروز که سعی کردم کمپبل بخونم ولی نتونستم، نشستم و آرشیو سارا رو خوندم بالاخره:)
و فکر می‌کنی چی پیدا کردم؟ این رو. بله! همه پسرهای گروه عین همند:)) یعنی مثلا موقع مصاحبه یک الگو از پسرها می‌ذارن جلوشون و هرکی با اون fit شد همون رو انتخاب می‌کنند و خب محض تنوع هم ک
چند روز قبل که فلان جا کاری داشته‌ام و همان‌طور که قدم می‌زدم باری به سرم افتاد که یک باکس آب معدنی تگری فراهم کنم! فراهم کردم و آن را با خود خِر کش کردم و هرکس که دیدم دارد از گرما مایع وجودش را با تعرق بیرون می‌ریزد را، یک آب معدنی هدیه دادم... واکنش ها قشنگ بودند، انگار که درست به موقع و سر بزنگاه به دادشان رسیده باشم و خوشبختانه روی لب همه‌شان لبخند نشست... خودم از این کارم خوشم آمد و امروز هم در همان راستا خیلی رندوم طور فلان خیابان را شیری
آهنگ رو پلی کرد و گذاشتش رو رندوم
شروع کرد به باز کردن کتابش
ورق میزد تا برسه تا اون صفحه ای که آخرین بار تا اونجا درس خونده
امید داشت موسیقی بی کلام، کمی تمرکز مصنوعی به درس خوندنش تزریق کنه
شایدم میخواست صدایی منظم تر و معنی دارتر از سرو صداهای داخل مغزش گوش بده
از شانسش بود که رسید به آهنگی که با فلوت نواخته شده بود
چقدر غمگین بود این موسیقی
همینطوری هم در مقابل نوای فلوت و پیانو دلش می‌ریخت
چه برسه که غمگین هم باشه
مداد رو با شدت برداشت، ب
بازیهای مبتنی بر شانس قدرت شناسایی و کشف روابط علت معلولی رو از انسان میگیره و انتظار رخداد مطلوب  در انسان رو نهادینه میکنه
انتظاری که جایگزین تلاش در تغییر روابط علت معلولی میشه
تلاشی که میتونست  در سنین بالاتر خودِ انسان رو تبدیل به علت و عاملِ وقایعِ مطلوب کنه
بازیهای تاس دار مانند منچ و تخته نرد و بازیهای انتخاب رندوم مانند ورق و بازیهای ترکیبِ تاس و کارت مانند روپولی مغز رو شرطی میکنه کهباید منتظر یک برگ برنده ماند یک روانشناس هم نظ
برای نوشتن قبل از مهارت، فضا، دلیل، آمادگی و .. نیاز شدید هست به حس نتونستن!
اینکه دیگه نتونی چیزی رو نگه داری و کلمه ها از همه جات بزنن بیرون ...
واقعا چطور میشه حرفی رو که نمیخوای بزنی از تو دلت بکشی بیرون بخشش کنی رو کاغذ قلم و این صفحه های صفر یک صفر یک ؟
حرف ها روی هم جمع میشن جمع میشن تا میرسن به جایی که توی هم گره میخورن و تو نمیتونی گره هاشونو باز کنی ، نمیتونی هضمشون کنی .. نمیتونی از کنارشون بگذری و بری.. یه جا بالاخره گیرت میندازن و تا خالی
قیمت این محصول: 59,000 تومان

شال گردن خزدار زنانه جادوییتزئین با انواع گره به اشکال مختلفلاکچری ، بسیار سبک و گرم

ارسال رنگ به صورت رندوم

قیمت : 59.000 تومان  شال گردن از جمله اکسسوری های بسیار شیک و مفید در سرمای فصل زمستان و بارش برف می باشد. شال گردن خزدار زنانه جادویی که از پوست مصنوعی تهیه شده اند قابل استفاده برای کودکان و بانوان می باشند. شال گردن خزدار زنانه جادویی علاوه بر زیبایی دو چندانی که برای شما به ارمغان می آورند، در روزهای سرد ا
قبلنا فکر میکردم مردا خیلی ساده عاشق میشن و زوج خودشونو پیدا میکنن و داستان تموم میشه. ولی یاد گرفتم قضیه چیز دیگه ایه. اتفاقا مردا این آپشنو دارن که در عین اینکه رسما همسر یه خانم هستن، معشوقه نفر دومی هم باشن و از اون طرف واسه آدم سومی جوری نقش بازی کنن که انگااااار شیفته و شیدا شن ولی در حقیقت حس خاصی به اون شخص نداشته باشن.
شاید باورش واستون سخت باشه ولی من دیدم که عین خربزه میگن دوست دارم و بهمان و اتفاقا هیچ حسی به طرف ندارن! اقا من اینو هم
یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهارت هایی است که در بسیاری از جهات به کمک ما می آید، بسیاری از افراد برای کار و دیگران برای انجام امور روزانه به یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارند اما یادگیری یک زبان دیگر به همین سادگی ها هم نیست.
شرکت در آموزشگاه های زبان برای همه در دسترس نیست اما روش های دیگری وجود دارد که بتوانید یک زبان دیگر را بیاموزید. 
بازی کلمه سازی را امتحان کنیدکلمه سازی یا همان جدول یک بازی کلاسیک روی صفحه است که مثل جدول حل کردن حروفی
من به همه چیز فکر می کنم ... :))در پرانتز -> این تایتل هم با اینکه از نظر مفهومی به متن مرتبطه ولی منظورم چیز دیگه ای بود :)) خیلی برام جالبه که همیشه سعی می کنم یه چیز خیلی رندوم بذارم تایتل و شروع کنم به نوشتن , ولی خیلی مواقع تایتل خیلی به متن می خوره :)) جالبه D: 

بعضی مواقع شک می کنم که باید اینجوری باشه اصن یا نه ... :))
دوست دارم از یه جایی شروع کنم به فکر کردن , و اجازه بدم از اون جا به بعدشو اجازه بدم ذهنم هر سمتی دلش می خواد بره ... :)) 
همین الان که ای
فروش ویژه عروسک ایموجی فنری

عروسک ایموجی فنری، قابل استفاده در خودرو ، دکور و ... دارای فنر انعطاف پذیر. عروسک بروز و بانمک ...
عروسک ایموجی فنری آن قدر دوست داشتنی هستند که فقط به عنوان عروسک های متحرک در خوردو به کار گرفته نشوند و پای خود را فراتر بگذارند و بر روی میز کار و … هر چند دقیقه با حرکت داده شدنشان توسط شما حس خوبی را به شما منتقل کنند و کمی از خستگیتان را برطرف سازند. پس اگر شما هم از طرفداران پر و پا قرص بیان احساساتتان با این
امروز داشتم به این فکر میکردم که توی یه فضای خیلی بسته و خیلی تنگ، یه چیزی حدود ۵۰۰۰۰-۱۰۰۰۰۰ اووسیت اولیه دور هم جمع شدن و منتظرن که اسمشون خونده بشه که بتونن میوزشون رو تکمیل کنن. بوی عرق مونده و خیلی شدیدی میاد که البته طبیعی شده و همه‌ی سلولا دارن دعا میکنن که قبل از آسیب محیطی، بتونن موقعیت مناسب برای تبدیل شدن به اووسیت ثانویه رو بدست بیارن. هر ۳۰ روز یه بار مسئول بخش میاد پشت در سلول (این سلول به معنی سلول زندانه) و به طور رندوم یه اووسیت
فروش ویژه شال گردن خزدار زنانه جادویی

شال گردن خزدار زنانه جادویی، تزئین با انواع گره به اشکال مختلف. لاکچری ، بسیار سبک و گرم. ارسال رنگ به صورت رندوم ...
شال گردن از جمله اکسسوری های بسیار شیک و مفید در سرمای فصل زمستان و بارش برف می باشد. شال گردن خزدار زنانه جادویی که از پوست مصنوعی تهیه شده اند قابل استفاده برای کودکان و بانوان می باشند. شال گردن خزدار زنانه جادویی علاوه بر زیبایی دو چندانی که برای شما به ارمغان می آورند، در روزهای
فروش ویژه بند عینک مرواریدی دخترانه

بند عینک مرواریدی دخترانه. جنس: پلاستیک مرغوب و سنگ. قابلیت ست با انواع لباس. بسیار سبک و ظریف ...
بند عینک مرواریدی دخترانه، ساخته شده از سنگ های متعدد با ترکیب رنگی چشم نواز علاوه بر کارایی ، چهره ی منحصر به فردی را به عینک شما می دهد. شما به وسیله ی این محصول میتوانید عینک خود را به گردنتان آویزان کنید و برای افرادی که مدام عینک خود را از چشمشان بر میدارند و دوباره آن را مقابل چشمانشان قرار میدهند ب
فیلم اول بهتر بود؟ خب معلومه. یعنی فیلم اول یه جوری بود انگار میخوام پخشش کنم تو پیش زمینه بجای موزیک پخش شه برام. همه اون حرفاشون رو بیان کردن نظراشون بدون بلند کردن صدا. ولی بعد فیلم دوم افت میکنه و فیلم سوم افت تر. بعد ادم با خودش میگه این فیلم نیست که داره افت میکنه این عشق این دو نفره. قرار نیست همه چی پرفکت شروع شه و پرفکت ادامه پیدا کنه، شاید یه شب، شاید یکم، ولی هی! دو تا ادم مکمل؟ دو نفر که برای همیشه خوب و ناز بمونن؟ کام ان. چرا همیشه منتظ
فروش ویژه شال گردن خزدار زنانه جادویی

شال گردن خزدار زنانه جادویی، تزئین با انواع گره به اشکال مختلف. لاکچری ، بسیار سبک و گرم. ارسال رنگ به صورت رندوم ...
شال گردن از جمله اکسسوری های بسیار شیک و مفید در سرمای فصل زمستان و بارش برف می باشد. شال گردن خزدار زنانه جادویی که از پوست مصنوعی تهیه شده اند قابل استفاده برای کودکان و بانوان می باشند. شال گردن خزدار زنانه جادویی علاوه بر زیبایی دو چندانی که برای شما به ارمغان می آورند، در روزهای
فروش ویژه ظرف تخمه خوری فانتزی

ظرف تخمه خوری فانتزی، دارای دو قسمت مجزا برای نگهداری تخمه ، پسته ، آجیل ، میوه و ... شست و شوی آسان. هر پکیج ارسالی شامل 2 عدد ظرف تخمه می باشد ...
ظرف تخمه خوری فانتزی از پلاستیک ضخیم BPA Free ساخته شده است ، این پلاستیک از مواد کاملا بهداشتی تهیه شده است در در مقابل شستشو با آب گرم کاملا مقاوم است و هیچ ماده مضرری از آن در اثر شستشو خارج نمی شود. مخزن 1.5 لیتری این محصول باعث می شود حجم بسیار زیادی از پوست تخمه را
فروش ویژه ظرف تخمه خوری فانتزی

ظرف تخمه خوری فانتزی، دارای دو قسمت مجزا برای نگهداری تخمه ، پسته ، آجیل ، میوه و ... شست و شوی آسان. هر پکیج ارسالی شامل 2 عدد ظرف تخمه می باشد ...
ظرف تخمه خوری فانتزی از پلاستیک ضخیم BPA Free ساخته شده است ، این پلاستیک از مواد کاملا بهداشتی تهیه شده است در در مقابل شستشو با آب گرم کاملا مقاوم است و هیچ ماده مضرری از آن در اثر شستشو خارج نمی شود. مخزن 1.5 لیتری این محصول باعث می شود حجم بسیار زیادی از پوست تخمه را
دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو| صلح+ متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New MUsic By Reza Pishro | Solh+Text
♬♪♪♫♪♬

برای دانلود آهنگ صلح رضا پیشرو لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
متن آهنگ صلح از  پیشرو

♬♪♪♫♪♬
یه داستانِ دیگه
میشه اینو قطعش کنی؟
♬♪♪♫♪♬
فرشته ها میخواستن بیان
چون توو خاکم شده راهزن زیاد
میگن بدبختیا باز باید بیاد
ولی به این حرفا گوش نده پادزهر بیار
فاز منفیا برا خودِ خودتون
حوض شده پُر خون پُز شده پُر پول
مشته رو خودشون
چگوارا مُرد
بنام خدا
زکات علم :
اولین روزی که این وبلاگ را  ساختم  شوق و ذوق خاصی داشتم . چون دوست داشتم  علم  و تجربه ی خودم را  در اختیار  مردم  قرار  دهم  و عملا زکات علم ام  را پرداخت کنم. 
+
فرقی نمی کند فقیر باشیم یا ثروتمند  . شرعا  طبق دستور خدا  موظف هستیم زکات علم مان  را  بپردازیم.  
+
الان  کمی خسته ام . ولی  بازهم دوست دارم  دانش  و تجربه ی  خودم را با  کاربران  به اشتراک  بگذارم .   عملا  دوست  دارم زکات  علم ام را  تا پایان عمر  بپردازم . 
+
گاهی
عروسک ایموجی فنری
عروسک ایموجی فنری آن قدر دوست داشتنی هستند که فقط به عنوان عروسک های متحرک در خوردو به کار گرفته نشوند و پای خود را فراتر بگذارند و بر روی میز کار و … هر چند دقیقه با حرکت داده شدنشان توسط شما حس خوبی را به شما منتقل کنند و کمی از خستگیتان را برطرف سازند. پس اگر شما هم از طرفداران پر و پا قرص بیان احساساتتان با این شکلک ها هستید هرچه زودتر شکلک مخصوص به خود را پیدا کنید. ارسال عروسک ایموجی فنری به صورت رندوم می باشد.

خرید عروس
سلام من یوحنا اختری هستم .
در این قسمت با کتابخانه random در پایتون در خدمتتون هستم.
این کتابخانه برای تولید اعداد رندوم و اتفاقی استفاده می شود.
این کتابخانه جز کتابخانه های built in یا پیش فرض پایتون محسوب می شود.
برای استفاده از کتابخانه دستور زیر را مینویسیم:
import random

برای تولید یک عدد اعشاری از کتابخانه random متد random را فراخوانی میکنیم:
>>>random.random()
0.17547418520012859

برای تولید یک عدد صحیح از یک رنج اعداد مشخص از randint استفاده می کنیم:
>>>radnom.randint(0,1
این روزها، به عنوان کار پاره وقت، مراقب امتحان بچه های لیسانس وایمیستم. یه روند اداری ثابت داره که سر هر امتحان باید خط به خط اجرا بشه : شماره گذاشتن رو صندلی ها، دادن شماره صندلی رندوم به ملت، گرفتن گوشی و کتاب و کیف و جامدادی ازشون، امضا گرفتن و جمع کردن کارت دانشجویی و شماره صندلی و شماره رندوم ها بعد از اینکه همه نشستن سر جاشون، شمردن شماره ها و کارت دانشجویی ها و مرتب ریختنشون تو جعبه، امضا گرفتن از ملت به هنگام خروج و پس دادن کارت دانشجو
بنام خدا
زکات علم :
اولین روزی که این وبلاگ را  ساختم  شوق و ذوق خاصی داشتم . چون دوست داشتم  علم  و تجربه ی خودم را  در اختیار  مردم  قرار  دهم  و عملا زکات علم ام  را پرداخت کنم. 
+
فرقی نمی کند فقیر باشیم یا ثروتمند  . شرعا  طبق دستور خدا  موظف هستیم زکات علم مان  را  بپردازیم.  
+
الان  کمی خسته ام . ولی  بازهم دوست دارم  دانش  و تجربه ی  خودم را با  کاربران  به اشتراک  بگذارم .   عملا  دوست  دارم زکات  علم ام را  تا پایان عمر  بپردازم . 
+
گاهی
کازینوگیم های تاینی بت(tiny bet)
بسیاری از علاقه مندان این روز ها به احتمال بسیار زیاد اسم بازی هایی نظیر بازی انفجار و یا بازی های کارتی پوکر و 21 را بسیار شنیده اند. تمامی بازی هایی از این قبیل که شامل : اسلات، پوکر، بلک جک، پاسور، 4 برگ، تخته نرد، سنگ کاغذ قیچی و بسیار بازی های متنوع دیگر در سایت وجود دارد.
بازی اولی که قصد معرفی اش را به شما داریم و در سایت تاینی بت نیز آمده است. بازی جنجالی انفجار است بازی که این روز ها سر و صدای بسیاری کرده است و
دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو| صلح+ متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download New MUsic By Reza Pishro | Solh+Text
♬♪♪♫♪♬

برای دانلود آهنگ صلح رضا پیشرو لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
متن آهنگ صلح از  پیشرو
♬♪♪♫♪♬
یه داستانِ دیگه
میشه اینو قطعش کنی؟
♬♪♪♫♪♬
فرشته ها میخواستن بیان
چون توو خاکم شده راهزن زیاد
میگن بدبختیا باز باید بیاد
ولی به این حرفا گوش نده پادزهر بیار
فاز منفیا برا خودِ خودتون
حوض شده پُر خون پُز شده پُر پول
مشته رو خودشون
چگوارا مُرده

خیلی شیکه یه انتخاب عالیمانتو مدل ژیلهجنس کرپ مازراتی درجه یکمانتو بهمراه سنجاق سینهرنگ سنجاق سینه رندوم میباشدفری سایز ۳۶ تا ۴۶قد مانتو ۱۰۵۵ رنگقیمت ۲۱۸ تومان
Codz019198

برای دیدن کارهای بیشتر ما به شبکه اجتماعی زیر بپوندید
پیج اینستاگرام: mezon.golposh
کانال تلگرام: mezon_golposh1
شماره واتساپ و تلگرام: 
09307131558
حراج عروسک ایموجی فنری اتومبیل

عروسک ایموجی فنریقابل استفاده در خودرو ، دکور و ...دارای فنر انعطاف پذیر
عروسک بروز و بانمک
قیمت : 29000 تومان

عروسک ایموجی فنری آن قدر دوست داشتنی هستند که فقط به عنوان عروسک های متحرک در خوردو به کار گرفته نشوند و پای خود را فراتر بگذارند و بر روی میز کار و … هر چند دقیقه با حرکت داده شدنشان توسط شما حس خوبی را به شما منتقل کنند و کمی از خستگیتان را برطرف سازند. پس اگر شما هم از طرفداران پر و پا قرص بیان احساساتت
نوع کاربری : داخل خودرو

ظرفیت مخزن : 50 میلی لیتر

آمپراژ : 130 تا 150 میلی‌ آمپر

قدرت :  1.5 تا 2  وات

ابعاد : 57*56*164 میلی متر

دارای کلید روشن و خاموش کردن لمسی

میزان اسپری 25 میلی‌لیتر در ساعت

داری فیلتر ضد رسوب

قابلیت خاموشی اتوماتیک بعد از اتمام آب

هشدار اتمام آب ندارد

قابلیت اضافه کردن خوشبو کننده

دستگاه بخار ساز با قابلیت چرخش 360 درجه

از بین بردن باکتری‌های موجود در هوا

قابل استفاده ب
چند نکته مهم رو تو باز انفجار میگم اگه بعضی هاش تکراری بود ببخشید ولی همشون خیلی مهمه
- بازی انفجار ضریبهاش به صورت رندوم شانسی یا اتفاقی هست درسته ولی درست تر اینکه کاملا مهندسی شده به نفع سایت با توجه به تعداد شرکت کنندگان و سود و زیان سایت این ضریب ها ایجاد میشه
- همیشه قبل شروع یه مبلغی برای سود در نظر بگیرید اگه دیدید دارید میبازید و پولتون نصف شد ادامه ندید اگه دیدید تقریبا سودی که در نظر گرفتید کمی کمتر یا بیشتر رسیدید بهش بازم ادامه ند
این چندوقت اصلا حوصله ندارم. حوصله‌ی وبلاگ و نوشتن هم ندارم و الآن دارم خودم رو کاملا مجبور می‌کنم اینا رو این‌جا بنویسم، چون راه دیگه‌ای به ذهنم نمی‌رسه برای آروم کردن خودم. حوصله‌ی خوندن‌تون رو هم نداشتم و از این بابت معذرت می‌خوام ازتون.
این مدت بیشتر درس خوندم، کمتر فکر کردم، بیشتر حرف‌های دیگران رو راجع به مشکلات‌شون شنیدم، کمتر حرف زدم، بیشتر درد کشیدم، کمتر بروزش دادم. دلم یه حیوون خونگی می‌خواد، مثلا یه گربه.
واقعا احتیاج دار
پاوربانک فانتسی 4000 میلی آمپر با ظرفیت اسمی 20000 میلی‌آمپرساعت محصول برند «Fantesi» است. این محصول با دو درگاه خروجی امکان شارژ هم‌زمان دستگاه‌هایتان را به شما می‌دهد. باتری این شارژر از نوع لیتیومی است و ولتاژ ورودی و خروجی این شارژر همراه 5 ولت است. بنابراین اگر دستگاه‌های 5 ولتی مانند گوشی، تبلت یا دوربین دیجیتال یا پخش‌کننده همراه دچار مشکل کمبود شارژ شد و به برق شهری یا خودرو دسترسی نداشتید، این پاور بانک مشکل شما را حل می‌کند. از روی نما
این چندوقت اصلا حوصله ندارم. حوصله‌ی وبلاگ و نوشتن هم ندارم و الآن دارم خودم رو کاملا مجبور می‌کنم اینا رو این‌جا بنویسم، چون راه دیگه‌ای به ذهنم نمی‌رسه برای آروم کردن خودم. حوصله‌ی خوندن‌تون رو هم نداشتم و از این بابت معذرت می‌خوام ازتون.
این مدت بیشتر درس خوندم، کمتر فکر کردم، بیشتر حرف‌های دیگران رو راجع به مشکلات‌شون شنیدم، کمتر حرف زدم، بیشتر درد کشیدم، کمتر بروزش دادم. دلم یه حیوون خونگی می‌خواد، مثلا یه گربه.
واقعا احتیاج دار
الان ساعت تقرببن دویه شبه مثلن ولی من نشستم اینجا و چشام خمار تر از قبل خیره به کلمه ی بعدیه در حال تایپه ! اون حالی که منتظرش بودم داره کم کم بم القا میشه و میخوام ببینم این دفه چه جوری متحول میشم *ـ* منتظر این تعطیلی های عیدم تا یکم به ذهنم سر و سامون بدم . خیلی بده آدم همیشه برای منظم کردن ذهنش منتظر چیزی باشه و در لحظه نتونه ذهنشو منظم کنه نه‌؟؟!‌:( من اسمشو میذارم یه نوع اعتیاد . اعتیاد به انسباط زمان ! 
یه چیز دیگه ای که برام جالبه این بوده که
سوهان برقی ناخن 30000RPM نیل مستر | NAIL MASTER
Nail Master 30000RPM Electric Nail Manicure Drill اصلی
رنگ بندی : آبی / صورتی / سفید
در صورت مشخص نکردن رنگ بصورت رندوم ارسال میشود.
توجه کنید این دستگاه با 3کیفیت در بازار موحود هستش که این درجه1 میباشد . پس مراقب قیمت های ارزانتر باشید. 
DM-208مدل دستگاه
ابعاد دستگاه سوهان برقی نیل مستر 30000
دستگاه سوهان برقی نیل مستر را میتوان دستگاهی با ابعادی نسبتا کوچک دانست، این دستگاه دارای سایز مناسبی می باشد چرا که راحتی در استفاده را کامل
من به لگو می‌گفتم "خانه‌سازی"! یعنی تموم همسن‌هام و حتی غیر همسن‌هام هم همینو می‌گفتن! و البته خواهند گفت...
می‌خوام بگم یاد بچگیام افتادم که یه خونه درب و داغون درست می‌کردم و از خراب کردنش لذت می‌بردم. الان هم فک می‌کنم بچه‌م. این وبلاگ هم حکم همون خونه‌سازی رو داره نسبتاً واسم. یه نوع خالی کردن خشمه فک کنم... شاید هم نه.
____
پس اگه فردا وبلاگ رو باز کردی و آزاد رو ندیدی، فحش رو نکش بهش، دوباره خونه رو می‌سازه، یحتمل دوباره هم خرابش می‌کنه
غرق در همین overthinkingها، اول همین عنوان بالا را سرچ کردم که همین نوشته که این پایین عکسش را گذاشتم اولین چیزی بود که دیدم. شاید یک تعریف مشخص از overthinking همین باشد. اما راه‌حلش برای من احتمالا این نیست.گاهی هم بخشی از این overthinking صرف این می‌شود که بررسی کنم اصلا خود این overthinking چیز خوبی‌ست یا چیز بدی؟ وقتم دارد هدر می‌شود یا نمی‌شود؟ آیا چیزهایی که درگیری ذهنی با آن‌ها دارم واقعا چیزهایی هست که نیاز است به آن‌ها فکر کنم؟ آن‌ هم به این گستردگی!over
غرق در همین overthinkingها، اول همین عنوان بالا را سرچ کردم که همین نوشته که این پایین عکسش را گذاشتم اولین چیزی بود که دیدم. شاید یک تعریف مشخص از overthinking همین باشد. اما راه‌حلش برای من احتمالا این نیست.گاهی هم بخشی از این overthinking صرف این می‌شود که بررسی کنم اصلا خود این overthinking چیز خوبی‌ست یا چیز بدی؟ وقتم دارد هدر می‌شود یا نمی‌شود؟ آیا چیزهایی که درگیری ذهنی با آن‌ها دارم واقعا چیزهایی هست که نیاز است به آن‌ها فکر کنم؟ آن‌ هم به این گستردگی!over
بهترین سایت تخته نرد آنلاین شرطی
لذت بازی تخته نرد با بازی در بهترین سایت تخته نرد شرطی چند برابر می شود. یکی از مهمترین فاکتورهایی که یک سایت تخته نرد آنلاین پولی باید داشته باشد درگاه پرداخت آنلان معتبر است. بسیاری از سایت های شرطی تخته نرد و یا هر بازی کازینویی دیگه از جمله بازی انفجار و بازی رولت هستند که یا فاقد درگاه بانکی به صورت فول تایم هستند و یا این درگاه های بانکی مطمعن و سالم نیستند. شما باید بتوانید بعد از برد در تخته نرد آنلاین
پیامک هوشمند زمان دار:
در این نوع پیامک انبوه شما می‌توانید در تاریخ و ساعت خاصی
که خودتان تایین ‌می‌کنید تعداد پیامک انبوه در یک لحظه ارسال کنید.
از قابلیت این نوع پیامک این است که می‌توانید تاریخ ارسال
آن را از قبل تایین کرده و پیامک در تاریخ تایین شده به صورت هوشمند ارسال می‌شود.
همچنین یکی دیگیر از قابلیت های پیامک هوشمند این است که می‌توان مشخص کرد پیام در
یک تایم مشخص در یک بازه زمانی تایین شده بصورت 
خودکار به کاربر ارسال شود. برای

پیامک هوشمند زمان دار:

در این نوع پیامک انبوه شما می‌توانید در تاریخ و ساعت خاصی که خودتان تایین ‌می‌کنید تعداد پیامک انبوه در یک لحظه ارسال کنید.

از قابلیت این نوع پیامک این است که می‌توانید تاریخ ارسال آن را از قبل تایین کرده و پیامک در تاریخ تایین شده به صورت هوشمند ارسال می‌شود. همچنین یکی دیگیر از قابلیت های پیامک هوشمند این است که می‌توان مشخص کرد پیام در یک تایم مشخص در یک بازه زمانی تایین شده بصورت  خودکار به کاربر ارسال ش
آموزش ساخت کلید SSH با PuTTY
همه ما میدانیم که با پروتکل SSH میتوان به یک سرور از راه دور وصل شد و سرور را مانند سیستم خود کنترل و مدیریت کرد. این پروتکل یکی از پرکاربرد ترین پروتکل های اتصال به سرور در دنیا می باشد. در این مقاله به آموزش ساخت کلید SSH خواهیم پرداخت.
رمزنگاری همیشه یک بحث جذاب در کامپیوتر بوده و هست که به غیر قابل شنود بودن اطلاعات میان دو یا چند سیستم در شبکه توجه دارد و رمزنگاری که امروز قرار است درباره آن توضیح داده شود برای پروتک
سلام هیک عزیزم
امیدوارم خوب باشی. 
من؟ من خوبم، گمان می‌کنم خوبم. خوبم. کمی خسته‌ام فقط. 
دلم برای نامه نوشتن برایت تنگ شده بود. دلم برای خودت هم تنگ شده هیک. دلم این‌قدر تنگ و کوچک شده که دیگر دیده نمی‌شود، انگار که نیست. شده مثل there's a hollow in my chest, and you can take whatever's left...
هیک؟
من دلم می‌خواهد با تو حرف بزنم، اما نمی‌دانم چه باید بگویم. 
من دلم می‌خواهد درمورد همه‌چیز با تو حرف بزنم. 
درمورد این‌که استرس از جانم بیرون نمی‌رود. انگار افتاده‌ام ت
خیلی روحمو الکی خسته کردم واسه امتحان قبلی. باید بیشتر به خودم و دانسته هایم اعتماد داشته باشم. وقتی میدانی که چه بخش هایی رو بلدی و چیا رو نه، جای نگرانی که نیست؟ حتی الان خوشحالم که جزوه نخوندم و نمرم شاید کمتر بشه اما از آن هایی که خوندم لذت بردم. به نظرم باید درس خوندنم رو بیشتر به سبکی که محدثه زارعی میخوند ببرم؛ خیلی جذاب بود. بعد امتحان باید میرفتم پیش دکتر وکیلی ولی حوصله نکردم، خسته بودم. برگشتیم و ناهار دوغ داشت و تا نصفشو خوردم که هر
چند مدل از یه مانتو مناسب بهار و تابستانه ۹۹

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

️مانتو الیاف طبیعی️قد جلو ۷۵️قد پشت ۱۱۰️فری سایز ۳۶ تا ۵۲ تا دورسینه ۱۳۰ سایز میشود️۴ رنگ ‌آبی تیره،خردلی،مشکی،نوک مدادیمدلهای پنل چشم ر
حدود سه سال پیش بود. جلوی در خونه‌مون ماشین می‌شستم. کارم تموم شده بود و شلنگ رو جمع می‌کردم که یهو یه گربه‌ی سیاه و سفید از زیر ماشین اومد سمتم. قدم‌ها و نگاهش مردد بود. نمیدونست اگه بیاد نزدیکم از من چی بهش میرسه. لگد یا غذا؟ ولی گرسنه بود و صبر کرد. براش از خونه یه چیزایی آوردم. بازم مردد بود. ولی بالاخره اومد جلو و سرشُ تا کمر برد توی ظرف غذا. ازونجایی که من آدمِ مجانی کار کردن نیستم سرشُ با دستم نوازش کردم. میدونستم برای یه گربه خیابونی لمس
NAQIB POOL GROUP
NAQIB ESTAKHR GROUP
گروه نقیب استخرمشاوره  ،  محاسبه  ،  طراحی  ،  نظارت  ،  ساخت تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های : استخر شنا : خصوصی و عمومی جکوزی : معمولی ، تلفیقی ، درمانیمجموعه پارک آبی ، رودخانه مصنوعی ، استخر موج ، تونل بارانمجتمع آبدرمانی  (هیدروتراپی ) ،  مجموعه اسپا  و  ماساژ ، حمام سنتی ایرانی سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمکآبنما ، برکـه  ، دریاچه مصنوعیدر ایران و کشورهای همجوار 
آشنایی با نورپردازی در استخرها
ساعت 7:47هست و از 6صبح دارم با خودم کلنجار میرم که "برم یا نرم؟!"
بذارید ازینجا شروع کنم!
چهارشنبه(8/12/97)کوله مو پر کردم از خرت و پرتایی که از نظرم مهم بودن و با عزمی راسخ راهی اولین سفر تک نفره عمرم(تا الان:)شدم!
ترمینال رفتم و یک بلیط به مقصد شیراز گرفتم.
در تمام طول مسیر آرامش و خوشبختی بزرگی رو حس میکردم و از تصمیم ام به شدت راضی بودم.
پنجشنبه(9/12/97)
بعد از یک سفر 13ساعته حدود های 8 به شیراز _به گفته دوستان شهر عشق و حال_ رسیدم.
خسته بودم و بعد از گذشتن ا
یک سال و نیم قبل...اینترن کشیک جراحی بودم و موقع تحویل گرفتن اورژانس،اینترن شب قبل گفت اون چندتا مریض order انتقال به بخش دارن و رزیدنت سال چهار ویزیتشون کرده و هیچ پیگیری ندارن و من هم به روال این مواقع فقط مریض های جدید رو تحویل گرفتم و مشغول ویزیت هایی شدم که بعد از اون برامون میذاشتن.
قانون بخش جراحی این بود که تا ساعت دوازده شب اینترن فیکس اورژانس باشه و خب بعد از دوازده هم انقدر مریض زیاد بود که عملا فیکس بودیم...اورژانس اون بیمارستان چند بخ
یکم. تنبلی، سستی، لمیدن و انفعال کلماتی هستن که «ابلوموف» و «ابلومویسم» رو به‌خوبی توصیف می‌کنن.
ابلوموف شاه‌کار ایوان گُنچارُف نویسنده‌ی روسه که حدود صدوچهل سال پیش نوشته شده؛ اما به هیچ عنوان بوی کهنگی نمی‌ده. برعکس، زبان هجوآمیز، طنازانه و گاهی طعنه‌زن، توصیفات دقیق، باریک‌بینانه و باجزئیات زیاد و خمیرمایه‌ی داستان - ابلومویسم - رمان رو حسابی خوندنی و جذاب کرده؛ مضاف بر این‌که مترجم خبره و کاربلدی مثل سروش حبیبی ترجمه‌ش کرده با
قیمت این محصول: 129,000 تومان

پاوربانک فانتسی 4000 میلی آمپر

قابلیت اتصال و شارژ دو دستگاه به صورت هم زمان

مناسب برای انواع گوشی ها، تبلت ها و...

نمایشگر دقیق درصد شارژ پاوربانک

(ظرفیت تضمینی 4000mAh)

قیمت : 129,000 تومان

پاوربانک فانتسی 4000 میلی آمپر با ظرفیت اسمی 20000 میلی‌آمپرساعت محصول برند «Fantesi» است. این محصول با دو درگاه خروجی امکان شارژ هم‌زمان دستگاه‌هایتان را به شما می‌دهد. باتری این شارژر از نوع لیتیومی است و ولتاژ ورودی و خروجی این
آموزش بازی انفجار Crashانفجار یه بازی کاملا ساده است
برای شروع این بازی، در ابتدا شما باید میزان مبلغ ورود به شرط را تعریف کنید
بعد از وارد کردن مبلغ در پنل تعریف شده (Amount) ، میتوانید رقمی را به
عنوان خروج اتوماتیک مبلغ شرط در پنل مشخص شده (auto cash out ) به صورت
اختیاری تعریف نمایید ( با توجه با مشکلات احتمالی سرعت اینترنت استفاده از
این پنل شدیدا توصیه می شود ولی در عین حال اگر مایل به استفاده از این
گزینه نیستید میتوانید مبلغ خروج اتوماتیک را به
دلایلی که الآن باهاشون ناراحت می‌شم(و خیلی از آدم‌های اطرافم باهاش ناراحت می‌شن) به نظرم واقعن دلایل مسخره‌ای هستن. یه دلایلی که وقتی از بالا بهشون نگاه می‌کنم می‌گم یه آدم چه قدددر باید عزّت نفسش کم باشه که از این چیزها ناراحت بشه. فقط هم بحث عزّت نفس نباشه شاید. نمی‌دونم. عزّت نفس چیه اصلن از کجا افتاد تو دهنم؟ :))بعضی وقت‌ها فکر می‌کنم آدم‌ها حس‌هاشون رو اسراف می‌کنن؛ یا تو جای درستی ازش استفاده نمی‌کنن.
مثلن وقتی به خاطر این که نمره
جهت تلطیف فضای اجتماعی-روانی بگم که ، جشنواره فیلم فجر نزدیکه. سه گروه هستن که ممکنه شما جزوشون باشید. اول : اگه میخواید برید جشنواره، باید سایت سینماتیکت رو پیگیری کنید ، از الان عضو بشید ، فیلمها در دسته های ۱۱ تایی دسته بندی میشه. شما با هر اکانت میتونید دو سری بلیت و در هر سری دو صندلی بخرید. یا چهارسری ، هر سری یک صندلی. بستگی داره فیلمهای نهایی جشنواره ۳۳ تا یا ۴۴ تا بشه. گاهی هم پیش میاد با ۲۲ فیلم جمع میشه. سینمای مورد نظرتون و سانسها که ا
دیروز بعد از چند روز دست به قلم نشدن نشستم و خواستم تا مطلبی بنویسیم.چیزی که اینجا قرار است در موردش حرف بزنم اثری است که این چند روز انفصال در نوشتن در من گذاشته. این جدایی ها قابل بسط دادن به خیلی از جنبه های زندگیمان است. از جدایی از محیط خانه یا کلاس زبان گرفته تا دوری کردن از کاری که مدتی مرتب و با نظم انجام میدادیم، مثل نوشتن، مثل ورزش کردن و ...
دیروز که صفحه ارسال مطلب وبلاگ را باز کردم اول با عنوان مشکل پیدا کردم. نمیدانستم راجع به چه چیز
ست کامل آبکش و کاسه الیاف گندمی را می توان از محصولات جدید فروشگاه ما نام برد که علاوه برلزوم استفاده آن در آشپزخانه می توان از این محصول به صورت تکی (استفاده مجزا از کاسه و آبکش) و جداگانه برای انواع موارد مصرف آشپزخانه شما مانند شست وشوی میوه و سبزیجات و آبکش کردن برنج و ماکارانی و غیره استفاده کرد

شاید اسم محصولات الیاف گندمی را بارها شنیده اید و از خود پرسیده باشید این محصوالات الیاف گندم را چرا به این اسم در بازار شناخته می شوند؟ جواب شم
خانـه‏ هوشمند در واقع منزل ه‏ایی است که سال‏ها قبل در فیلم‏ های علمی- تخیلی دیده می‏ شد؛ منزل ه‏‏ایی که صاحبش با تنگنا دادن یک دکمه چند پیشه مقارن در آن سپریدن می‏داد؛ حتی اگر در خانه حضور نداشت. حال ما هم می‏توانیم با برقراری این سیستم در خانه‏ هایمان رویاهای گذشته را به حقیقت پیوند بزنیم و همانند بازیگران فیلم‏های علمی- تخیلی عمل کنیم.

خانه‏ هوشمند؛ ازآسایش تا مصرف بهینه
در سال‏های اخیر، واژه « هوشمند » معنای جدیدی به خویش گرفته ا
سلام دوستان عزیز،
اینجا قراره یک سایت بیت کوین رایگان بهتون معرفی کنم ،،استخراج بیت کوین بدون هیچ محدودیتی در طول روز!!!
""این سایت اسکم شناخته شده و پرداختی ندارد ""
تنها کاری که بعد از ثبت نام در این سایت شما باید انجام بدید ،  اینه که  یک اسپینر رو اسپین یا بچرخانید ،با هر بار چرخاندن اسپینر، مقداری ساتوشی به شما میده ،هر چه سریعتر بچرخانید بیشتر ساتوشی میده و امتیازاتتون میره بالا.
اول " از طریق لینک زیر ثبت نام کنید"
::لینک ثبت نام::
سپس با و
سلام دوستان عزیز،
اینجا قراره یک سایت بیت کوین رایگان بهتون معرفی کنم ،،استخراج بیت کوین بدون هیچ محدودیتی در طول روز!!!
""این سایت در حال حاضر پرداختی داره و فعلا اسکم نیست""
تنها کاری که بعد از ثبت نام در این سایت شما باید انجام بدید ،  اینه که  یک اسپینر رو اسپین یا بچرخانید ،با هر بار چرخاندن اسپینر، مقداری ساتوشی به شما میده ،هر چه سریعتر بچرخانید بیشتر ساتوشی میده و امتیازاتتون میره بالا.
اول " از طریق لینک زیر ثبت نام کنید"
::لینک ثبت نام::
جدیدترین قیمت کلاس های تدریس خصوصی در سال 98 در این بخش توضیح داده شده است. در این مقاله در رابطه با قیمت های جدید کلاس های خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی و .... توضیحات کاملی ارائه شده است. تعدادی از قیمت های ارائه شده برای کلاس های خصوصی فیزیک در سال 98 که توسط مدرسین در سایت ایران مدرس ثبت شده است به صورت زیر می باشد:
برای مشاهده لیست کامل مدرسین خصوصی و قیمت کلاس ها کلیک کنید: ایران مدرس
200000 تومان برای هر جلسه
جلسه یک ساعت و نیم از 100 تا 2
چشمانم را باز می کنم، نمی دانم شنبه است یا چهار شنبه! به سقف خیره ام و سعی می کنم پلک نزنم، آنقدر که خط های سقف کاذب را با خطای دید دیگر نمی بینم و یک صفحه ی سفید روبروی چشمانم نمایان می شود؛ سعی می کنم از اول بخاطر آورم، یک قطره اشک از گوشه ی چشم راستم سُر می خورد تا گوشم، ناگاه صفحه ی سفید و سعی در یادآوری را صدای باز شدن درب بهم می زند. نگاه می کنم، به خانم جوانی که روپوشی سفید برتن دارد و در دست، یکی لیوان آب و دیگری بشقابی که رویش چند قرصِ رنگا
فرانسیس به منظور سازماندهی یک طرح رشوه‌خواری و رشوه‌خواری گسترده که شامل امتیازات افسران نیروی دریایی بود , مجرم شناخته شد . شرکت او , گلن دفاع دریایی , به عنوان نماینده اصلی نیروی دریایی در اقیانوس آرام غربی خدمت کرد و طی چند دهه بیش از ۵۰۰ میلیون دلار بابت هزینه‌های جعلی یا تورمی متهم کرد .
شبکه‌ای از افسران و مقامات نیروی دریایی , از جمله یک مامور سیاسی , سال‌ها برای خنثی کردن تحقیقات متعدد به فرانسیس و شرکت او و هدایت کشتی‌های نیروی دری
برای نصب وردپرس روی هاست همانطور که در مقاله هاست مناسب وردپرس و هاست سی پنل چیست گفتیم باید هاستی که تهیه می نمائید لینوکس باشد.
قدم اول 
سایت رسمی وردپرس به آدرس: https://wordpress.org/ یا برای نصب وردپرس فارسی به آدرس : https://fa.wordpress.org/  مراجعه نمائید و فایل زیپ یا همان فایل فشرده را دانلود نمائید.
قدم دوم
شما باید یک دیتا بیس یا پایگاه داده از طریق هاست خود برای سایت وردپرسیتان بسازید.پس مثل تصویر زیر وارد سی پنل شوید و بر گزینه مربوطه کلیک نمائید.
*توص
دوشنبه دوشنبه گزارش خواهد داد که افزایش مهاجرت مهاجران آمریکایی در مرز نتیجه تمایل به فرار از خشونت و سرکوب فعالیت‌های سازمان‌های جرائم فراملی است . او قصد دارد با این فعالیت‌ها مخالفت کند .
فقط یک ماه در فرمانداری ایالت پر جمعیت کشور با ترامپ در مورد مهاجرت و مسائل دیگر تمرین کرده‌است . او کالیفرنیا را به عنوان پادزهری برای آنچه که او یک واشینگتن فاسد می‌داند , نگه‌داشته است , پیامی که احتمالا ً در سخنرانی وضعیت روز سه‌شنبه , اولین فرما
سال گذشته کنت برای شرکت در برنامه دکترای روانشناسی در دانشگاه خدمات Uniformed در Bethesda ، قرار گرفت . پس از اینکه نیروی دریایی این حرکت را متوقف کرد ، او به نمایندگان مجلس در کاپیتول هیل برای تغییر تلاش کرد ، اما تلاش‌های او برای تغییر قانون متوقف شد .
حالا خانواده‌اش می‌خواهند مبارزه Kent's را تمام کنند .
جو کنت ۳۸ ساله ، همسر و پدر دو فرزندش ، هفته گذشته گفت : " مقررات هنوز تعمیر نشده اند و چیزی که ما اکنون کار می‌کنیم را تصحیح کرده‌اند .
جو کنت گفت ک
1. جویدن آدامس در سنگاپور ممنوع است.
2. تقلب کردن در مدارس بنگلادش غیر قانونی است و افراد بالای 15 برای تقلب به
زندان فرستاده می شوند.
4. مشاهده فیلم های کاراته ای تا سال 79 در عراق ممنوع بود.
5. در ایسلند زمانی داشتن سگ خانگی ممنوع بود.
6. در آریزونای آمریکا، کشتن و شکار شتر ممنوع است.
7. در تایلند همه سینما رو مجبورند هنگام پخش سرود ملی قبل از شروع فیلم قیام
 کنند.
8. در دانمارک روشن کردن ماشین قبل از چک مردن اینکه بچه ای زیر آن خوابیده
است یا نه، ممنوع
یه سوال
 وقتی تو یه بازه امتحانی هستی چیکار کنیم حالمون عوض شه؟؟؟؟
خب من یه جواب دارم براتون به طور خلاصه بگم رندم واک ولی من اینجا نیستم که خلاصه بگم :) پس
1- صبح پامیشید میرید یکی از اون امتحان هایی که درگیرشی رو میدی چه بهتر که ریض فیز هم باشه و خب حالا یا راضی یا نا راضی میای بیرون :)
2- تعدادی از دوستان پیدا میشن که از تصمیم شما برای بیرون رفتن و ناهار استقبال میکنن و خب راه میفتید و از اینجاست که استراحت شروع میشه. حالا بهترین وسیله نقلیه چیه
خرید کفش اسپرت قرمز پسرانه ارزان 

برای خرید یا دیدن کتانی های بیشتر اینجا کلیک کنید

اسپرت های کمیاب . خرید #کفش مردانه مدل Leport(قرمز) با ...

https://www.pinterest.com › pin
Offer بهترین محصولات با تخفیف خوب @Takhfifekhob . #کفش #کتونی #اسپورت #اسپرت #قرمز #تخفیف_کفش #حراج_کفش #بازار #حراجی #خرید #فروش #لوکس ...

کفش زنانه اسپرت کفش مردانه ارزان کفش پسرانه❾❶⓿❷

www.tilak.ir › internet-store › خرید-پستی-اینترنتی-ورزشی

شیک ترین کفش های زنانه و مردانه در فروشگا
سلام
با دقیقا یک هفته تاخیر خدمت می رسم، متاسفانه هفته بد و سختی رو گذروندم که اصلا فرصت نشد سری به وبلاگ بزنم، شایدم توفیق اجباری شد تا عزیزانی که محبت میکنند و به اینجا سر می زنند یک هفته ای آسوده باشند ولی در کل یه عذاب وجدان سنگین داشتم از ننوشتن، گویا دارم عادت میکنم به وبلاگ نویسی در عصر شبکه های مجازی در دسترس.
البته امروز هم قصد نداشتم بنویسم تا روز شنبه، اما بحثی که با یکی از دوستانم در خصوص سینما پیش آمد کرد یهو به سرم زد کمی در مورد س
شاید برایتان پیش آمده باشد که یک دوست یا اعضای خانواده‌تان با شما تماس بگیرند و پیشنهاد سفری را برای چند ساعت دیگر یا فردا به شما بدهند.
تجربه اینچنین سفرهای یکدفه‌ای و به اصطلاح لحظه آخری، می‌تواند جذاب باشد و بدون برنامه‌ریزی، خستگی روزهای سپری شده را از تنتان بیرون آورد. البته سفرهای لحظه آخری نیاز به سرعت عمل بالای شما هم دارد و آمادگی شما را می‌طلبد.
برخی از تورهای مسافرتی وجود دارند که دقیقا طبق همین سیستم عمل می‌کنند و در اصطلاح

چند نمونه از مدل مانتو های مخصوص عید و شیک برای فصل بهار و عید نوروز
(برای دیدن کارهای عید مزون گلپوش میتوانید به لینک پست ها زیر عکس کلیک کنید .
و یا کارهای ما را در شبکه های اجتماعی ، که آدرسشان در زیر همین پست و یا سمت چپ وبلاگ قرار داده شده است.)

نمونه مانتوهای عید مزون گلپوش:

یه کار مزون دوز و شیک مخصوص مشتریای خاصمونکیفیت دوخت و پارچه عالیمدل: رزجنس: لوتوس + گیپورسایزبندی: ۲ سایز فری (مناسب سایز ۳۶ - ۴۶)رنگ بندی:مشکی/سفید،زیتونی/مشکی
اپیلیدی براون اصل - با دو سال گارانتی
اپیلاتور سری Silk.Epil 5 براون BRAUN مدل 5511محصولی با کیفیت ساخت کشور آلمان است که امکان از بین بردن موهای زائد بدن حتی با اندازه 0.5 میلی متری را در کمترین زمان برای شما فراهم می آورداین دستگاه دارای سری با 28 موچین فلزی بوده که موها را از ریشه بر می دارد و لطافت و تمیزی پوست را تا چندین هفته حفظ می کند و به علاوه موهایی که بعد از استفاده از این دستگاه رشد می کنند نازک و ظریف بوده و پوست را به هیچ عنوان زبر و خشن نمی ک
با سلام :))
توضیحات مختصری توی سر آغاز دادم که هدف این بلاگ چیه .
اینجا جهت اولیه رو یکم مشخص تر می کنم که الان اوضاع چه طوره و این حرفا . 

یه دونه کانال تلگرام بنده ساختم که توش در طول روز احتمالا کلی چیز می نویسم .
با این لینک می تونین جوین شین :‌
join channel
توی این بلاگ قراره یکم شسته رفته تر چیزا رو بنویسم .
این خلاصه ای از چیزاییه که تا الان اتفاق افتاده :‌
در حال حاضر شروع رو توی کانال زدم و در مورد این حرف زدم که تازگیا به خوندن کتاب علاقه مند ش

نکات طلایی از اگزمینرها
نکات طلایی از اگزمینرها چه چیزهای هستند؟ برای افزایش سطح لیسنینگ حرف و حدیث های بسیاری وجود دارد که ما در مقالات قبلی به تعداد زیادی از آن ها اشاره کرده ایم. اکنون، شاید زمان مناسبی باشد تا ۲ نکته ای که در نظرات اکثر اگزمینرهای آیلتس آمده و اکثریت آن ها بر این ۲ نکته توافق دارند را بررسی کنیم.
نکته ی طلایی اول
آیا تا به حال به فرق بین hearing  و listening دقت کرده اید؟ من بارها و بارها در کلاس هایم به بچه ها یادآوری می کنم که
توی مترو، تاکسی، صف نونوایی و ... حتما چندتایی از این جملات را شنیدید: "الان چشم دنیا به ماست ببین با تحریمای آمریکا جا می‌زنیم یا نه!" "میدونستی 99.9 درصد دانشمندای ناسا ایرانین؟" "شما برو اروپا تعداد ایرانیاش از خودشون بیشتره. اینقدر که ایرانی اونجا هست از هیچ جای دیگه نیستن. من خودم 50هزار سال اروپا بودم. پروازم همین 30ثانیه پیش از لندن نشست!" و قص علی هذه.
ولی واقعا این حرفا تا چه حد واقعیت داره؟ آیا مردم دنیا از عبادت‌گاه‌های بودایی چین تا سواح
بازی انفجار چیست؟
اونایی که طرفدار شرط بندی و بازی های شرطی هستن اسم بازی انفجار رو شنیدن و احتمالا عاشق این بازی شدن. این بازی باعث شده که آدما یا از اون خوششون نیاد یا اگر طرفدارش شدن دیگه دست از سرش بر ندارن. چون این بازی چند سالی بیشتر نیست که وارد بازی های شرط بندی شده برای اونایی که اولین باره اسمش رو می شنون باید ساده و قابل فهم توضیحاتی بدم. اول از همه باید بگم که برای این بازی باید ریاضی ت خوب باشه چون این شرط بندی با چیزایی مثل حدس زدن
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

پـردازش تـصـویـر با مـتـلـب

این پست در حال تکمیل شدنه ...
معلم بنده : استاد زارعی

سوال 1 : پردازش تصویر چیه ؟
پردازش تصویر یا  Image Processing،
به پردازش تصویر دیجیتال گفته می شود .
به همین سادگی ... 
سوال 2 : کاربرد پردازش تصویر چیه ؟
- پردازش تصویر کاربرد های بسایر زیاد و مفیدی داره !
- خب حالا چیا هس ؟
- من چند نمونشو میگم ، اگر نه خیلی زیادن .
- اشکالی نداره بگو !
- " تشخیص حرکت در دزدگیرها،
تشخیص اثر انگشت،
تشخ
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

پـردازش تـصـویـر با مـتـلـب

این پست در حال تکمیل شدنه ...
معلم بنده : استاد زارعی

سوال 1 : پردازش تصویر چیه ؟
پردازش تصویر یا  Image Processing،
به پردازش تصویر دیجیتال گفته می شود .
به همین سادگی ... 
سوال 2 : کاربرد پردازش تصویر چیه ؟
- پردازش تصویر کاربرد های بسایر زیاد و مفیدی داره !
- خب حالا چیا هس ؟
- من چند نمونشو میگم ، اگر نه خیلی زیادن .
- اشکالی نداره بگو !
- " تشخیص حرکت در دزدگیرها،
تشخیص اثر انگشت،
تشخ
تولید محتوا یکی از مهمترین فاکتور های رشد و پیشرفت سئو سایت می باشد در واقع بهتر است بگوییم که تولید محتوای سئو شده اولین اصل در ارتقا رتبه سایت می باشد.در این مقاله با شما هستم تا 9 نکته جذاب نوشتن محتوا رو بهتون ارائه بدم.با مارکیو همراه باشید.

9 مورد مهم و کلیدی برای تولید محتوای سئو شده در سال 2019
در ادامه باهم این 9 مورد مهم رو بررسی می کنیم و مسلما با رعایت این موارد می توانید تولید محتوا عالی در سایت تون داشته باشید و در نتیجه شاهد بهبود
از دیروز هی میخواستم درس بخونم و نمیشد!
امروز صبی پاشدم یکم درس خوندم...بعد شروع کردم فرندز دیدن!
اصن فاز درس نداشتم!
این وسط رفتم یه سر به یوتیوب بزنم دنبال یه کلیپ بودم!
سه سال پیش بود!که روزخوش یه کلیپ برام فرستاده بود که اسمش life بود!اون شده بود انگیزه من واسه درس خوندن و کنکور!
به قول خودش معجونی که صب به صب مصرف میکردم!خلاصه پیداش نکردم!
تصمیم گرفتم یه سر به بلاگش بزنم!
خب یه ماهه که دیگه هیچی نمینویسه!و عنوان اخرین پستش اینه خشم و قهر!
بازم رن
بوسیله گزارش همشهری شانس متعهد شده بود به ۶۰میلیون نفر در قالب ۱۸میلیون خانوار نیازمند، کمک مالی ماهانه اعطا درنگ آمارهایی غصه که تو این خصوص منتشر شده ارقامی نزدیک بوسیله همین را نشان می دهد؛ اما تو کف جامعه بسیاری که خود را واجد شرایط اخذ کمک معیشتی می دانستند، از فهرست یارانه بگیران شیار خورده اند و در سایه خرابه بی اعتمادی نصیب و قسمت و ملت، ظن می دهند کاسه ای دامن نیم کاسه دولتمردان باشد و چه بسا به جای ۶۰میلیون به ۶میلیون نفر یارانه د
بوسیله گزارش همشهری اقبال متعهد شده وجود بوسیله ۶۰میلیون نفر در قالب ۱۸میلیون خانوار نیازمند، کمک مالی ماهانه اعطا بطی ء آمارهایی غصه که در این خصوص منتشر شده ارقامی نزدیک به همین را مدال می دهد؛ اما داخل کف جامعه بسیاری که خود را واجد وضعیت شهود معاون معیشتی می دانستند، از فهرست یارانه بگیران خط خورده اند و در سایه دیوار بی اعتمادی دولت و ملت، احتمال می دهند کاسه ای کوچکتر نیم کاسه دولتمردان باشد و چه بسا به جای ۶۰میلیون به ۶میلیون نفر یا
سلام

یکی از چیزایی که خیلی دوست دارم، نسبت دادن احساسات به فیزیکه. 
چون فیزیک خودش به تنهایی فقط توصیفگر اتفاقاته و خیلی راجع به این که "خب که چی" بودن قضیه چیزی نمیگه.
برای همین مثلا نمیتونه خدا رو توصیف کنه و شروع آفرینش رو بیگ بنگ میدونه ولی چون هیچ وقت نمیتونه راجع به چرایی قضیه چیزی بگه، اون رو رندوم و بی دلیل میدونه.

پادکستی که برایان گرین، فیزیک دان، با Joe Rogan چند روز پیش داشت رو تو تلگرام گذاشتم. تو یه قسمتیش راجع به این که ریاضی قبل ا

توجه ؛  این متن  بدلیل تحت مالکیت بودن. و حق کپی  رایت  توسط  ناشر  ،  بصورت. جملات. رندوم Ran
یکرRandom  و تصادفی     از نرم افزار رایتین دمو   تهیه شده و نظم و نظام کلی و مفهومی و دستوری ان  مطابق نسخه ی اصل نمیباسد ،  این تنها راه به اشتراک گذاردن آثار برتری ست که ناشرین ان در ایران  حق مالکیت معنوی آثار را. در فدراسیون نشر اروپاه به ثبت رسانده اند و ما نیز بدلیل متعهد  بودن  و پ   پایبندی  به  قوانین    بریتانیا    موظف به رعایتش میباشیم. 
  .      

توجه ؛  این متن  بدلیل تحت مالکیت بودن. و حق کپی  رایت  توسط  ناشر  ،  بصورت. جملات. رندوم Ran
یکرRandom  و تصادفی     از نرم افزار رایتین دمو   تهیه شده و نظم و نظام کلی و مفهومی و دستوری ان  مطابق نسخه ی اصل نمیباسد ،  این تنها راه به اشتراک گذاردن آثار برتری ست که ناشرین ان در ایران  حق مالکیت معنوی آثار را. در فدراسیون نشر اروپاه به ثبت رسانده اند و ما نیز بدلیل متعهد  بودن  و پ   پایبندی  به  قوانین    بریتانیا    موظف به رعایتش میب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

shaparakwash.com